Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

 
 
 
     Dużym sukcesem naszego zespołu dziewcząt zakończył się ich udział w Drużynowych Mistrzostw Powiatu w Tenisie Stołowym (Wyrzysk – 28.10.2010 r.). Zwyciężyły w całym turnieju, nie ponosząc żadnej porażki. Grały one w składzie: Karolina Pikulska, Anna Kania, i Marta Spychała. Oprócz złotych medali i pucharu otrzymały prawo gry w zawodach rejonowych w Trzciance (18.11.2010 r.). Zespół chłopców zajął siódme miejsce.
 
Na zdjęciu nasze uczennice z medalami i pucharem, od lewej Anna Kania, Marta Spychała i Karolina Pikulska – wszystkie z klasy III TAK.
2011 Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates