Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NASI MISTRZOWIE ŚWIATA W WARCABACH ZAPROSZENI DO POZNANIA


 

 W sierpniu tego roku odbyły się Mistrzostwa Świata w Warcabach w Bułgarii, na których troje uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Starej Łubiance reprezentowało Polskę. Karolina Witek wywalczyła wówczas mistrzostwo, a Anna Domke oraz Łukasz Paliński zostali wicemistrzami świata. Drużynowo nasza reprezentacja zajęła pierwsze miejsce, a tym samym zdobyła tytuł Mistrzów Świata.
     Nasza reprezentacja w Mistrzostwach Świata w Warcabach w Bułgarii oraz jej trenerzy zostali zaproszeni na uroczyste spotkanie z panią Marzeną Wodzińską – członkiem Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Miało ono miejsce 10 listopada 2016r. w Poznaniu. Na spotkaniu obecna była również Pani Dorota Kinal – Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki UMWW i kadra kierownicza tego Departamentu. Uroczystość miała wyjątkowo podniosły charakter. Zawodnicy oraz trenerzy otrzymali gratulacje i cenne nagrody.
    W imieniu uczniów i nauczycieli naszej szkoły na ręce Pani Marzeny Wodzińskiej podziękowania za piękną uroczystość i docenienie osiągnięć młodych zawodników złożyła Pani Dyrektor Anna Kubiak, a uczniowie wręczyli piękne kompozycje kwiatowe.

 

 

 

2011 NASI MISTRZOWIE ŚWIATA W WARCABACH ZAPROSZENI DO . Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates