Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Sportu i Międzynarodowy Dzień Dziecka


 

  

     30 maja 2014 r. obchodziliśmy Dzień Sportu i Międzynarodowy Dzień Dziecka. Poszczególne klasy uczestniczyły w rozgrywkach piłki koszykowej i piłki nożnej. Rywalizacje dziewcząt w piłce koszykowej wygrały połączone siły klasy IA i IB. Wśród chłopców najlepsi w tej dyscyplinie byli uczniowie klasy IB. W zaciętym meczu piłki nożnej chłopców zwyciężyli chłopcy z klasy IA. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Szkolny dzień sportu został zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego p. Teresę Nalewajko i p. Ignacego Krzewińskiego.
     Tego samego dnia w ramach promocji zdrowia w szkole i obchodów "Dnia bez papierosa" uczniowie poszczególnych klas pod kierunkiem p. pedagog Katarzyny Durak-Lecyk  przygotowali plakaty informujące o szkodliwości palenia papierosów. Całość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem.

 

 

2011 Dzień Sportu i Międzynarodowy Dzień Dziecka. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates