Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

   

Spotkanie z doradcą zawodowym

      W poniedziałek 25.02.2013 r. odbyło się na terenie internatu spotkanie z panią Anną Oleszczuk z Zespołu Poradni Specjalistycznych w Pile. Pani Anna jest doradcą zawodowym i przygotowała bardzo ciekawe spotkanie dla uczniów klas maturalnych. Tematyka spotkania dotyczyła spraw związanych z przyszłością absolwentów szkoły, zapoznaniem młodzieży z obecną sytuacją panującą na rynku pracy. Pani Anna przedstawiła również ofertę uczelni wyższych i szkół policealnych. Spotkanie zakończyło się serią pytań ze strony młodzieży, co świadczy zainteresowaniu tematem. 
       Serdecznie dziękujemy Pani A. Oleszczuk za przeprowadzenie ciekawych zajęć.


 
2011 Spotkanie z doradcą zawodowym. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates