Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

LEDNICKA WIOSNA POETYCKA


 

 

XX EDYCJA

 

Regulamin

Turnieju Poetyckiego „O Koronę Wierzbową”

 

Turniej adresowany jest do uzdolnionej literacko młodzieży szkolnej w wieku od 12 do 19  lat. Jego celem jest odkrywanie i rozwijanie młodych talentów poetyckich, propagowanie patriotyzmu, wiedzy przyrodniczej, historycznej oraz geograficznej o Ziemi Lednickiej.

 

Warunki uczestnictwa:

  •  należy nadesłać maksymalnie 3 niepublikowane teksty poetyckie, mogą być także tematycznie związane z Ziemią Lednicką oraz obchodami 1050 rocznicy chrztu  Polski,
  • w 3 egzemplarzach (wydruk) oraz w wersji elektronicznej (płyta),
  • każdy egzemplarz musi być podpisany (imię, nazwisko, wiek, adres uczestnika, nazwa i numer telefonu szkoły),
  • prace należy nadsyłać w terminie do 1 maja 2016 r. pod adres:

Biblioteka Publiczna Gminy Łubowo

ŁUBOWO 13 f,

62-260 ŁUBOWO

                                                                                    (z dopiskiem na kopercie)

                                       

XX Lednicka Wiosna Poetycka

          Turniej Poetycki

  „O KORONĘ WIERZBOWĄ”.

                          

 

Wiersze oceniają jurorzy (poeci, poloniści). Rozstrzygnięcie Turnieju odbędzie się podczas uroczystego spotkania w Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy w drugiej dekadzie maja / przedostatnia sobota 21  maja br. Laureaci zostaną powiadomieni o nagrodach na 3 dni przed  imprezą. Nagrodzone utwory odczytają autorzy. Organizatorzy poczynią starania, aby finał konkursu uświetnili  swoją obecnością znakomici twórcy. Przewidziano także zajęcia warsztatowe oraz możliwość prezentacji tekstów poetyckich wcześniej zgłoszonych w Turnieju Jednego WierszaNagrodzone wiersze będą wydrukowane w specjalnym zbiorku. Nagrodą główną w turnieju „O KORONĘ WIERZBOWĄ”  będzie niespodzianka. Organizatorzy serdecznie zapraszają młodych twórców, miłośników poezji i Ziemi Lednickiej do uczestnictwa w Turnieju... Zgłoszenie udziału w konkursie jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych uczestnika na potrzeby konkursu oraz bezpłatnym wykorzystaniem wizerunku uczestnika w celach związanych z realizacją statutową placówki i promocją (upublicznianie zdjęć). Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów:

Biblioteka Publiczna Gminy Łubowo 61/427-59-34 e-mai , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                                

2011 Lednicka Wiosna Poetycka XX EDYCJA Regulamin Turnieju Poetyckiego „O Koronę Wierzbową”. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates