Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KONKURS ORTOGRAFICZNY


 

     Dnia 15 marca 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Starej Łubiance odbył się szkolny KONKURS ORTOGRAFICZNY. W konkursie wzięło udział 15 uczniów naszej szkoły, którzy pisali dyktando sprawdzające znajomość zasad ortografii. Prace konkursowe sprawdzało Jury w składzie: p. Małgorzata Babska oraz p. Edyta Stanisławek.

Laureaci konkursu:

I miejsce zajęła:  Beata Wojciechowska

II miejsce: Mateusz Ciok

III miejsce: Patryk Lange

Wyróżnienie otrzymali również:  Paweł Kryczka oraz Filip Kraszewski.

Edyta Stanisławek

2011 KONKURS ORTOGRAFICZNY. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates