Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Walentynkowy spektakl poetycko-muzyczny 11.02.2016


 

     Przed nami święto wszystkich zakochanych, święto miłości – Walentynki, które corocznie obchodzone jest w dniu 14 lutego. Z tej okazji w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Starej Łubiance dnia 11 lutego 2016 r. odbył się WALENTYNKOWY SPEKTAKL POETYCKO-MUZYCZNY, przygotowany przez p. Edytę Stanisławek z udziałem uczniów naszej szkoły.
Na uroczystość zaproszona została lokalna społeczność, między innymi uczniowie Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta ze Starej Łubianki wraz z opiekunami. 

Wszyscy mogli posłuchać, co mają do powiedzenia wielcy poeci w swoich wierszach, recytowanych przez uczniów w formie inscenizacji oraz usłyszeć znane utwory polskich muzyków, w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Spektakl umiliły również piosenki przy dźwiękach gitary.

 

Red. Edyta Stanisławek

 

 

2011 Walentynkowe przedstawienie poetycko-muzyczne. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates