Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ognisko integracyjne w internacie - 17.09.2015r.


 

Wrzesień to czas integracji, wzajemnego  poznawania się, zawierania przyjaźni. To miesiąc szczególnie ważny dla klas  pierwszych, które są serdecznie witane przez wychowawców oraz starszych kolegów. Podobnie jak w latach ubiegłych tak i we wrześniu 2015 roku miała miejsca bardzo sympatyczna impreza o charakterze integracyjnym - ognisko dla mieszkańców internatu. Były  kiełbaski, pieczone ziemniaki, muzyka i mnóstwo dobrej zabawy.

 

2011 Ognisko integracyjne w internacie - 17.09.2015r.. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates