Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ognisko z okazji Dnia Dziecka w internacie - 01.06.2016r.

Z okazji Dnia Dziecka wychowankowie internatu wraz z wychowawcami uczestniczyli w ognisku. W czasie wspólnej zabawy, panowała atmosfera radości, a śpiewy i tańce towarzyszyły nam do zachodu słońca.

Pożegnanie koleżanek i kolegów z klasy III - 23.06.2016r.

Tradycją panującą w internacie jest pożegnanie najstarszej klasy. Tak też stało się w czerwcu tego roku, kiedy to z łezką w oku pożegnaliśmy naszych najstarszych kolegów. Każdy z nich zostawił w internacie wspomnienia, jakąś cząstkę siebie. Na pożegnanie dostali anioła szczęścia. Powadzenia w dorosłym życiu!

     Dzień chłopaka na wesoło w internacie - 29.09.2016r.

   W tym dniu pamiętaliśmy o naszych kolegach. Dziewczęta zorganizowały wiele atrakcji konkursowych w których nasi chłopcy świetnie sobie radzili. Wśród konkurencji nie zabrakło wykonania makijażu i fryzury koleżance, namalowanie portretu wymarzonej dziewczyny i wiele innych ciekawych zabaw.

 

Dzień chłopaka na wesoło i wybór Mistera internatu.


 

Dzień chłopaka to impreza dla wszystkich, którzy  chcieli się dobrze bawić w gronie przyjaciół. Humor  dopisywał wszystkim, gdyż  tegoroczna zabawa obfitowała w konkurencje rodem z .... salonu kosmetycznego:) Tak, tak, jednym z zadań dla naszych miłych chłopców było wykonanie makijażu koleżance. Wybrany został także Mister Internatu, którym został Łukasz Paliński z klasy IIIB.

Gratulujemy!

Ognisko integracyjne w internacie - 17.09.2015r.


 

Wrzesień to czas integracji, wzajemnego  poznawania się, zawierania przyjaźni. To miesiąc szczególnie ważny dla klas pierwszych, które są serdecznie witane przez wychowawców oraz starszych kolegów. Podobnie jak w latach ubiegłych tak i we wrześniu 2015 roku miała miejsca bardzo sympatyczna impreza o charakterze integracyjnym - ognisko dla mieszkańców internatu. Były  kiełbaski, pieczone ziemniaki, muzyka i mnóstwo dobrej zabawy.

2011 AKTUALNOŚCI. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates