Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

W czwartek 30 marca 2017r. w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" uczniowie klasy IIa naszej szkoły odwiedzili dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej w Starej Łubiance. Głównym celem spotkania było zachęcanie do czytania poprzez bezpośredni kontakt z literaturą. Przeczytali im bajkę pt. "Czerwony Kapturek". W rolę narratora wcieliła się Zosia Połyniak, Bożena Łuczak Czerwonego Kapturka, Mamy Daria Miroszczenko, a Babci Kamila Kaziuk. Szymon Dąbkiewicz został Wilkiem oraz Gajowym. Po wysłuchaniu bajki dzieci chętnie odpowiadały na zadawane pytania. Wykazały się doskonałą znajomością utworu. Dostrzegły płynący z niego morał. Każde dziecko otrzymało również kolorowankę związaną z bajką. Na zakończenie uczniowie klasy III przygotowali miłą niespodziankę. Zaprosili nas do wspólnego muzykowania. Było przy tym wiele radości i śmiechu. Mamy nadzieję, że zaproponowany przez nas kontakt z lekturą będzie motywacją dla dzieci do spędzania czasu z ciekawymi książkami. Dziękujemy Pani Beacie Taracińskiej - wychowawczyni klasy III za zaproszenie.

                                                                                              red.Małgorzata Babska

  

2011 "Cała Polska czyta dzieciom". Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates