Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 


 

 

 

     Główny cel konkursu to podtrzymywanie tradycji i pogłębianie wiedzy na temat świąt bożonarodzeniowych. Ci, którzy lubią czas przygotowań do świąt, własnoręcznie wykonują ozdoby, mają ciekawe pomysły na wykonanie bombek, choinek, łańcuchów, figurek, mogli swoje prace zgłosić do konkursu na ozdobę świąteczną. Powstało wiele ciekawych ozdób. Wykonane zostały różnymi technikami. Wyłoniono zwycięzców, mimo że wybór nie był prosty.

Oto oni:

I miejsce               Jan Bocian Anna Cebula

II miejsce              Patryk Lange

III miejsce             Magdalena Rychcik

Wyróżnienia           Adrian Roszkowski

                             Sławomir Wachowiak

                             Janusz Wypchło

Gratulujemy!

2011 KONKURS NA OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ . Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates