Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

     

 


 

     7 marca 2017r. został rozstrzygnięty zorganizowany przez bibliotekę szkolną konkurs na napisanie wiersza lub opowiadania o tematyce wiosennej. Jego główne cele to zachęcanie młodzieży do pisania oraz prezentowania własnej twórczości literackiej, rozwijanie wyobraźni i twórczego działania uczestników oraz wyrabianie nawyku dbałości o kulturę języka polskiego. Wiersze lub opowiadania nie mogły być wcześniej publikowane (również w internecie) oraz nagradzane w innych konkursach.  Zwyciężyła Beata Wojciechowska z klasy IIa, drugie miejsce zajął Patryk Lange z klas IIIa, a trzecie Mateusz Ciok z klasy IIa. Twórcą wyróżnionej pracy jest Michał Sikora z klasy Ia.

Życzymy dalszych sukcesów.

2011 Szkolny Konkurs Literacki „Jestem twórcą...” . Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates