Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 


Walentynki -  dzień miłości i przyjaźni.

        W tym dniu samorząd szkolny przygotował kilka atrakcji. Działała "Poczta Walentynkowa". Na trzeciej lekcji zostały rozdane listy, które uczniowie już wcześniej mogli wrzucać do skrzynki walentynkowej. Z kosza wypełnionego po brzegi kartkami z sentencjami o miłości i przyjaźni każdy uczeń , nauczyciel, pracownik szkoły wyciągnął sentencję - niespodziankę. Było przy tym sporo radości i wzruszeń. Natomiast podczas długiej przerwy wszyscy chętni uczestniczyli w sesji zdjęciowej. Miłą niespodziankę w postaci piernikowych serc zrobili nam uczniowie klas cukierników. Dziękujemy. Podczas całego dnia dostrzegaliśmy na wielu twarzach uśmiech i zadowolenie. Cieszymy się, że uprzyjemniliśmy dzień św.Walentego.

2011 14 lutego 2017 - Walentynki . Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates