Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KONKURS „BEZPIECZEŃSTWO i HIGIENA PRACY W ROLNICTWIE”        26 października 2016r. uczniowie naszej szkoły: Kamila Kaziuk, Mateusz Ciok i Rafał Żeszot uczestniczyli w konkursie „BEZPIECZEŃSTWO i HIGIENA PRACY W ROLNICTWIE” zorganizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego – Placówka Terenowa w Pile, Państwową Inspekcję Pracy i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatów: chodzieskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, pilskiego i złotowskiego. Mateusz Ciok zajął wysokie, 5 miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Gratulujemy sukcesu!

 

2011 KONKURS „BEZPIECZEŃSTWO i HIGIENA PRACY W ROLNICTWIE”. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates