Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2016/2017


      Wakacje dobiegły końca. 1 września 2016 r. rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2016/2017. Pani Dyrektor Anna Kubiak i uczennica klasy III Agnieszka Marzec powitały przybyłych Nauczycieli, Rodziców i Uczniów. Pierwszy dzień Nowego Roku Szkolnego to szczególna chwila dla uczniów klas pierwszych oraz nauczycieli, którzy rozpoczynają pracę w naszej szkole. Wszystkich serdecznie i ciepło witamy. Całej społeczności szkoły życzymy spokojnego i pełnego sukcesów Nowego Roku Szkolnego. Powodzenia...

2011 Inauguracja Roku Szkolnego 2016/2017. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates