Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

JASEŁKA 2015


 

 

 

     22 grudnia 2015 r. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w Jasełkach, by w ten szczególny sposób przeżyć radość Bożego Narodzenia. Przedstawienie świąteczne przygotowane przez uczniów z klasy IIIb i Ia wprowadziło wszystkich widzów w przepiękną, świąteczną atmosferę.

Po spektaklu pani dyrektor Anna Kubiak podziękowała młodym aktorom i ich opiekunkom: pani Teresie Nalewajko i pani Danucie Leśków za przygotowanie jasełek i złożyła wszystkim zebranym serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne. Ksiądz proboszcz Roman Piwoński udzielił całej społeczności szkolnej błogosławieństwa bożego na zbliżające się święta i nowy rok. Wszyscy nauczyciele otrzymali od Samorządu Szkolnego kartki świąteczne z życzeniami, a młodzież została obdarowana słodkościami.

Po jasełkach każda klasa wraz ze swoimi wychowawcami uczestniczyła w wigiliach klasowych, na których nie zabrakło oczywiście czerwonego barszczu, uszek, pierogów, pysznych ciast. Najważniejszym momentem klasowych wigilii było dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń świątecznych.

2011 Jasełka 2015. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates