Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wielki sukces naszych tenisistów w XX Regionalnym Turnieju Tenisa Stołowego w Gębicach.


 

 

 

    3 grudnia na sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. K. Makuszyńskiego w Gębicach odbył się XX Jubileuszowy Regionalny Turniej Tenisa Stołowego - Sprawni Razem. W tegorocznym turnieju wzięło udział trzydziestu jeden zawodników z trzech powiatów: pilskiego, wągrowieckiego i czarnkowsko – trzcianeckiego. W zawodach uczestniczyli uczniowie z następujących szkół: Gimnazjum im. M. Skłodowskiej Curie w Wyrzysku, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Nojego w Czarnkowie, Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Pile, Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Wągrowcu, Zespołu Szkół Specjalnych im. K. Makuszyńskiego w Gębicach (gospodarze) oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Starej Łubiance. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Anna Domke (klasa IIa), Karolina Witek (IIb), Łukasz Paliński (IIIb), Dawid Nowakowski (Ib), Piotr Pikulski (Ib) oraz Mateusz Bąk (IIIb). Opiekunem uczniów była pani Teresa Nalewajko - nauczyciel W-F.

     Rozgrywki przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych: 1999r. i młodsi oraz 1998r. i starsi z podziałem na dziewczęta i chłopców. Duży sukces w turnieju odnieśli uczniowie naszej szkoły.W starszej kategorii wiekowej dziewcząt I miejsce zajęła Anna Domke ze Starej Łubianki, II – Weronika Popielas z Piły, III – Karolina Witek ze Starej Łubianki. Najlepszy w grupie chłopców starszych okazał się Dawid Nowakowski ze Starej Łubianki, II – Łukasz Paliński również ze Starej Łubianki, a III – Paweł Gauza z Czarnkowa.

Gratulujemy!!!

Więcej zdjęć ...

Red. Zbysław Taraciński

2011 Wielki sukces naszych tenisistów w XX Regionalnym Turnieju Tenisa Stołowego w Gębicach.. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates