Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

I edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Tematyce Adwentowo-Bożonarodzeniowej


 

     30 listopada w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Starej Łubiance mieliśmy zaszczyt gościć naszych Przyjaciół w związku z I edycją Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Tematyce Adwentowo - Bożonarodzeniowej. Drużyny konkursowe biorące udział w zmaganiach: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pile, Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy w Wągrowcu, Zespół Szkół nr 2 w Pile, Gimnazjum nr 1 w Trzciance oraz gospodarze ZSP w Starej Łubiance. Wszyscy zawodnicy popisali się niezwykłymi talentami oraz wiedzą.

     Podczas imprezy miało miejsce jeszcze jedno ważne wydarzenie – podsumowanie projektu „Wspieranie inicjatyw na rzecz wielkopolskich rodzin - Moja własna rodzinna przedsiębiorczość” realizowanego przez Spółdzielnię Socjalną „Stara Łubianka”. W powyższym przedsięwzięciu udział brali uczniowie ZSP w Starej Łubiance. Spółdzielnia Socjalna przygotowała dla uczestników pyszny poczęstunek. Dziękujemy, gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję konkursu!

 Więcej zdjęć ...

Red. Katarzyna Jasion

2011 Konkurs adwentowo-bożonarodzeniowy. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates